euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Príliš veľká dávka reality...? Hexen!!

 

Nové dielo z produkcie Debris company je fyzickým ale i vizuálnym divadlom o vzťahoch, ktoré existujú a neexistujú.

Posledné októbrové dni budú v bratislavskom A4 – nultom priestore žiť novým predstavením z dielne Debris company. Prvá premiéra asociačnej drámy s názvom Hexen je pripravená na štvrtok 30. októbra a druhá na piatok 31. októbra, vždy o 20.00.

Nové dielo z produkcie Debris company je fyzickým ale i vizuálnym divadlom o vzťahoch, ktoré existujú a neexistujú. O niečom, čo prekrýva hranice všedného dňa, plynule prerastá do magického a z ktorého sa nakoniec stáva realita zvečnená v ráme. Hexen je asociačnou panickou drámou o predávkovaní realitou, charakteroch a ich strácaní sa v labyrinte obyčajného života.

Hlavným výrazovým prostriedkom divadelného zoskupenia Debris company je neverbálny prístup k spracovaniu prevažne klasických tém (Proces/Kafka, Ullyses/Joyce, Kráľ Ubu/Jarry atď.), no neskôr i autorských výpovedí. V súčasnom období sa zameriava predovšetkým na fyzické divadlo s použitím ďalších médií, ako vizuály, animácie, hudba, zvuky a pod. Debris company existuje a tvorí (s prestávkou 1999–2004) už šestnásť rokov a má za sebou produkciu pätnástich predstavení.


www.a4.sk


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 27 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS